C A P R I   B A Z A R

Použité díly již nenabízím, zbytek mám pro svoji potřebu. Ani gumová těsnění či silentbloky již nejsou v nabídce, to platilo v dobách, kdy ještě konzervativní britští výrobci neměli ani e-shopy, ba dokonce ani e-mail a vše se vyřizovalo telefonicky nebo faxem. Doba se změnila, a díky globálnímu propojení světa si každý koupí sám, co na auto potřebuje a já už navíc nemám tolik času jako dříve, abych sbíral objednávky pro 10-20 lidí.

Avšak stále platí, že mohu sehnat řezanou grafiku pro Mk3 Capri - boční pruhy "S" a nápisy na víko kufru.

ŘEZANÁ GRAFIKA

SPECIÁLNÍ NABÍDKA LAMINÁTOVÝCH DÍLŮ - www.INDRAKOMPOZIT.cz


Ř E Z A N Á  G R A F I K A

Boční pruhy "S" na Capri Mk3 !! Tato žádaná věrná reprodukce originálu je vyrobena ze samolepicí kvalitní fólie - v černé, šedé a stříbrné barvě. Na přání zajistit jakoukoliv barvu, dle požadavku. Dodávám včetně návodu pro umístění a  lepení. Cena za pár 1.500 Kč + dobírka. (Cena v Anglii 60-80 GBP i s poštovným = mnohem víc)

 

Samolepicí nápisy na zadní dveře Capri Mk3 !! Obdobně jako u pruhů "S" to je přesná kopie. Můžete si vybrat z nápisů: Capri 1.6, Capri 2.0S, Capri 2.3S, Capri 3.0S, Capri 2.8 + injection. Cena 100-200 Kč za kus  (dle odebraného množství), u 2.8 injection 200-300 (2 barvy) + dobírka.

 


S P E C I Á L N Í   N A B Í D K A

POZOR! V České Republice se začaly vyrábět kvalitní laminátové reprodukce krycího plata do kufru pro Capri Mk3. Oproti originálu z lisovaného papíru má laminát velkou výhodu mnohem větší pevnosti a životnosti. Z původního plata se použijí jen montážní prvky, zadní těsnicí guma a (z lepších verzí) koberečkové výplně.

Plato je k dostání v černé, šedé, či hnědé barvě, takže si je můžete barevně sladit s interiérem vozu. Cena je opravdu lidová - 1900,- Kč, pokud byste si jej nechali poslat z UK, zaplatíte i s poštovným dvojnásobek.

 

Pokud si šlechtíte interiér, můžete využít také nabídku karbonových krytů na přístrojový panel. Je to opravdu karbon, žádný plast s nástřikem á la karbon. Montáž je jednoduchá - sloupnete plastový-gumový horní kryt z palubovky a nahradíte jej karbonovým krytem. Pokud máte ošklivě vyřezanou palubovku v místě rádia, můžete díru zaslepit a rádio umístit třeba místo popelníku. Karbonový kryt se dá jednoduše upravit i pro rádio v původním umístění na palubovce. Fotil jsem s bleskem, tak se karbonová vlákna "rozsvítila", ve skutečnosti je to více decentní. Na rozdíl od plata je tento kryt ruční prací a každý kus je de facto originál. Cena je 1500,- Kč

Na obě novinky se můžete informovat (či přímo si je objednat) u pana Jindřicha INDRY na telefonu 602-405581. Mnozí jej znáte ze srazů Fordeveru, kam přijíždí ve svém CI5 stříbrném Capri Mk3.

Jindrovou prací byla také úprava, montáž a lakování originálních laminátů X-PACK na mém Capri. Pokud máte tedy zájem o rozšíření Vašeho Capri Mk1/2/3, on je zárukou kvalitně odvedené práce a Vaší spokojenosti. Teď mluvím ze své zkušenosti.

Více povídání a hlavně fotek najdete na adrese: www.fordever.cz